15 трав. 2017 р.

В Коростені розпочато кримінальне провадження за фактом неподання декларації працівником Лугинського суду

Коростенською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного неподання суб’єктом декларування декларації, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366-1 КК України. 
За результатами вивчення місцевою прокуратурою матеріалів щодо додержання вимог антикорупційного законодавства встановлено, що екс-керівник Лугинського районного суду Катерину Бичковську, будучи суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, порушила вимоги ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції».
Зокрема, чиновниця не подала у визначений законодавством строк декларацію про доходи особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015 рік на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.
Матеріали про вчинене посадовою особою правопорушення передано до місцевого відділення Нацполіції, яким зазначені відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування.
Наразі встановлюються усі обставини вчинення злочину.
До відома: відповідно до пункту 2 розділу XIII «Прикінцеві положення» Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), у 2016 році службові особи, які на день початку роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, займають згідно зі статтею 50 Закону відповідальне та особливо відповідальне становище, зобов’язані подати щорічні декларації за минулий рік у порядку, встановленому цим Законом, протягом 60 календарних днів після початку роботи системи. 
Попередня новина
Наступна новина