13 трав. 2017 р.

Два лісопорушення за один день виявила лісова охорона

Два лісопорушення за один день виявила лісова охорона державного підприємства "Лугинське лісове господарство" 10 травня у ввірених лісових масивах.
Близько 12 години в ході патрулювання лісів Дивлинського лісництва рейдовики виявили звалені дуби в кількості 3 одиниць, на одному з них було обрізано гілля та проведено розмітку на відрізки по 3 метри. 
На місце події лісівники викликали представників поліції.Особу зловмисника встановлено, ним виявився мешканець села Нові Білокоровичі громадянин Л.
Вся деревина секвестрована.
Близько 18 години працівники лісової охорони виявили, що в лісовому масиві Радогощанського лісництва чути роботу бензиномоторної пили. На місце події відразу ж виїхала рейдова група з виконуючим обовязки начальника Лугинського районного відділення поліції. При обстеженні масиву виявлено автомобіль «Тойота» без державних номерних знаків, в якому перебувало четверо чоловіків. Один з них – житель м. Коростеня гр.. В. – знайомий лісовій охороні, адже є неодноразовим фігурантом крадіжок лісу. Недалеко від цього місця  виявлено 5  пнів дуба. Дерева було розкряжовано на відрізки по 3 метри та підготовлено до відвантаження.
Деревина секвестрована.
Таким чином, за один день лісопорушники завдали шкоду лісовому господарству на суму майже 103 тисячі гривень. А завдяки оперативним та професійним діям лісової охорони вдалося запобігти вивезенню незаконно зрубаної деревин, а отже і фінансовим втратам підприємства.
Матеріали передано до правоохоронних органів. Отож лісівники щиро сподіваються на відкриття кримінальних проваджень.
Прес-служба Житомирського ОУЛМГ
Попередня новина
Наступна новина