11 трав. 2017 р.

Десантники 95 бригади відвідали музейний комплекс «Скеля» та центральний парк у Коростені. ФОТО

 
Командуванням 95 окремої десантно-штурмової бригади спільно з благодійними громадськими організаціями було організовано екскурсію до древлянського міста Коростень Житомирської області.
З метою культурно-просвітницької роботи та збагачення історичних знань про Житомирську область та її пам’ятки архітектури, військовослужбовці відвідали унікальний музейний комплекс «Скеля», розташований в скелі над річкою, де колись було городище древлян. 
Печери в товщі гранітної скелі були уподобані древлянами ще в VI—X століттях, а в першій половині XX століття вони стали основою для будівництва потужної фортифікаційної споруди де в майбутньому було створено командний пункт Коростенського укріпрайону. 
Також військовослужбовцям надали можливість відвідати  Коростенський  центральний парк ім. М. Островського, який розташований на гранітних берегах річки Уж,  де ще за часів свого правління,  княгиня Ольга приїздила до купальні, яка утворилася в результаті природного формування. На території парку на вершині гори стоїть пам'ятник князю Малу, який правив у X столітті. 
Тут же зведений макет дерев'яних укріплень стародавнього міста Іскоростень.Ще на території парку є пам'ятники княгині Ользі, майбутньому князю Володимиру, його матері Малуші та Добрині Микитичу.
Протягом декількох годин екскурсовод розповідала про мальовничі місця міста Коростень та запрошувала всіх військовослужбовців відвідати Фестиваль дерунів, який щороку проводять у вересні.

Прес-служба 95 бригади
Попередня новина
Наступна новина