21 трав. 2017 р.

Норвезька місія в Україні «Вітер надії, любові» передали 5 одиниць пожежно-рятувальної техніки

19 травня у Житомирі, біля державної пожежно-рятувальної частини №1, відбулася церемонія передачі 5 одиниць пожежно-рятувальної техніки на базі автомобілів MAN, Volvo, Scania підрозділам ДСНС північних районів Житомирської області, отриманої в якості гуманітарної допомоги від норвезьких благодійників.
«Це ще один крок у покращенні матеріально-технічного забезпечення підрозділів ДСНС, – наголосив на урочистостях керівник рятувальної служби Житомирщини Ігор Нікітчук. – Нещодавно завдяки  державній підтримці Управління отримало 4 нових сучасних пожежних автомобілі високої прохідності. Разом з тим, триває співпраця з міжнародними партнерами щодо отримання гуманітарної допомоги».
Також Ігор Нікітчук висловив подяку за багаторічну співпрацю і допомогу норвезьким благодійникам – місії в Україні «Вітер надії, любові». Завдяки співпраці з ними з  2003 року отримано 9 одиниць техніки, 5 з яких було вручено сьогодні, а також пожежно-технічне озброєння та бойовий одяг.
У церемонії передачі гуманітарної технічної допомоги взяв участь директор благодійного фонду «Центр утеплення» Юрій Опанасюк, голова Ушомирської територіальної громади Коростенського району Людмила Мала, керівництво та рятувальники підрозділів ДСНС області.
Пожежні автомобілі отримали представники пожежно-рятувальних частин та професійних пожежних постів у Коростенському, Хорошівському, Лугинському та Народицькому районах, а також Ушомирська територіальна громада.


Попередня новина
Наступна новина