20 квіт. 2017 р.

НА ОЛЕВЩИНІ ПОЛІЦІЯ ЗБИРАЄ "ВРОЖАЇ" МОТОПОМП І СТАРАТЕЛЬСЬКОГО ЗНАРЯДДЯ

За два останні дні відпрацювань, 17 та 18 квітнярейдові групиполіцейських попередили організацію незаконних копалень івилучили звідти 5 мотопомп та інше знаряддя, яке використовуютьстарателіСамі копачі на появу правоохоронців реагують втечею.
17 квітня працівники Управління захисту економіки в Житомирській областіпоблизу с. Шебедихи Олевського району виявили нелегальну копальню та групу осібякі облаштували місцевість специфічним знаряддям і намагалисявидобувати сонячне каміннярозмиваючи ґрунт.
Слідчо-оперативна група місцевого відділення поліції, яка прибула на місцеподіївстановилащо затриманими виявилися троє жителів району віком від 39-ти до 27 роківЗ нелегальної копальні вилучено мотопомпупожежний рукав та інші речі.
Наступного дня, 18 квітнярейдова група поліцейських у складіпредставників Управління превентивної діяльності ГУНП та обласногоУправління захисту економіки неподалік сндріївки викрила та припиниладіяльність ще низки нелегальних копалень.
30-річного жителя Лугинського району поліцейські застали як раз за запуском мотопомпи з двома пожежними рукавами і передали слідчо-оперативній групіпрацівники якої задокументували спробу видобуткусонячного каміння.
У з двох інших виявлених копаленьрозташованих за кількасот метріввилучено старательське обладнаннякинуте напризволяще копачами, які при появі поліцейських кинулися врізнобічСеред вилученого – 3 мотопомпизаводського виробнитва.
Усі вищевказані факти ретельно задокументовані та поліцією розпочатікримінальні провадження за ст.15, ч.2 ст.240 (Порушення правил охорониабо використання надр) ККУ. Чинним законодавством подібні протиправні діїкараються значними сумами штрафів (від 400 до 700 неоподатковуванихмінімумів доходів громадянабо обмеженням чи позбавленням волі на строк до 3 років.
Водночас профілактичні відпрацювання північних регіонів Житомирщинитривають.
Джерело: npu.gov.ua
Попередня новина
Наступна новина