6 квіт. 2017 р.

Громадські слухання по розгляду проектів детальних планів територій міста Коростень

До уваги мешканців м. Коростеня!
Виконавчий комітет Коростенської міської ради повідомляє, що 07.04.2017 р. о 15.00 у великому залі виконавчого комітету по вулиці Грушевського, 22 відбудуться  громадські слухання по розгляду проектів детальних планів територій, а саме:
 

           1. Проект «Детальний план території земельної ділянки по вулиці Шевченка (Кірова), 18 з метою проведення зміни цільового призначення із «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».
Підставою для розроблення проекту є рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 18.01.2017 р. №19.
       2. Проект «Детальний план території земельної ділянки в межах вул. Грушевського – П. Комуни з метою визначення містобудівних умов та обмежень для реконструкції житлового кварталу з урахуванням облаштування входів у підвальні приміщення».
Підставою для розроблення проекту є рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 15.02.2017 р. №73.
      3. Проект «Детальний план території земельної ділянки в межах вул. В. Сосновського – І.Оснадчука з метою визначення містобудівних умов та обмежень для реконструкції нежитлової будівлі під офіс-магазин по вул. В.Сосновського, 38-В.
Підставою для розроблення проекту є рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 15.02.2017 р. №73.
      4. Проект «Детальний план території земельної ділянки, яка розташована по вулиці Сергія Кемського (Жовтнева) в м. Коростені з метою визначення містобудівних умов та обмежень для будівництва під’їзної дороги до території «Приватного акціонерного товариства “Коростенський завод МДФ»
Підставою для розроблення проекту є рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 07.09.2016 р. №427.
     5.  Проект «Внесення змін до Детального плану території в межах промзони між вулицями С.Кемського-Залізнична в м. Коростені»
Підставою для розроблення проекту є рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від  04.04.2017 р.
Основна мета представлених проектів детальних планів територій: уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови; формування принципів планувальної організації забудови; визначення всіх планувальних обмежень використання цієї території; уточнення містобудівних умов та обмежень згідно з планом зонування; визначення потреб у підприємствах та установах обслуговування, місць їх розташування; забезпечення комплексності забудови; сприяння поліпшенню стану навколишнього середовища; визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо інженерної підготовки території; розміщення об`єктів забудови всіх видів; організації транспортного і пішохідного руху; охорони та поліпшення стану навколишнього середовища; комплексного благоустрою з організацією розвитку зелених зон.
З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися у відділі архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Коростенської міської ради за адресою: м. Коростень, вул. Грушевського, 22, каб. 52, 62,  тел. 4-22-54, 4-22-17.
Пропозиції та зауваження просимо надавати до відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Коростенської міської ради за адресою: м. Коростень, вул. Грушевського, 22, каб. 52, 62,  тел. 4-22-54, 4-22-17., електронна поштова скринька: arh.kor@ukr.net.

Попередня новина
Наступна новина