4 квіт. 2017 р.

Депутат БПП Розенблат отруює дітей підробним маслом

Компанія сім’ї Народного депутата України Борислава Розенблата продає хворим дітям рослинний спред під видом масла.
Борислав Розенблат – відомий житомирський депутат та бізнесмен, член партії Блок Петра Порошенка, заступник голови фракції. Депутатство в БПП є не першим політичним досвідом Борислава Розенблата, до цього він балотувався до Верховної Ради від партії кума Путіна СДПУ (о), проте вибори програв.
Для жителів України він є менш відомим ніж його фірма Фаворит, яку після обрання депутатом він передав своїй сестрі та дружині. Фірма «Фаворит» займається виробництвом та продажем масла, до складу компанії входять сім підприємств, в тому числі ТОВ «Галіївський маслозавод» та Маслозавод Прилуки.
Саме з маслозаводами пов’язаний один з темних епізодів біографії та бізнесу Борислава Розенблата. Згідно даним Єдиного веб-порталу використання бюджетних коштів Галіївський маслозавод сімї Розенблат постійно виграє тендери на закупівлю масла для ряду шкіл-інтернатів зокрема: КНЗ «Бердичівська школа-інтернат», КНЗ «Житомирська спецшкола-інтернат», ОДПТС «Лісовий берег», КУ «Центральна районна лікарня», КНЗ «Житомирська спецшкола-інтернат №2» в Житомирській області, а також Святошинський психоневрологічний інтернат в м. Києві. Згідно даним сайту системи Prozorro для виграшу тендерів заявлена вартість масла «Галіївського маслозаводу» під час торгів зменшується на 140 тис. гривень.
Причиною виграшу тендерів та агресивного демпінгування цін є афера яку здійснює сім’я Розенблат, а саме продаж під видом вершкового масла – спреду рослинного походження, виробництво якого є значно дешевшим. Громадська організація «Громадський контроль захисту прав споживачів» провела лабораторне дослідження «масла» що поставляється до одного з спецшкіл-інтернатів житомирської області. Згідно результатів експертизи в маслі ТМ «Фаворит» виробництва ТОВ «Галіївський маслозавод» вміст немолочних жирів становить 35% від загального вмісту жиру, що являється грубим порушенням ДСТУ, та карається згідно 227 статті Кримінального кодексу України. (результат експертизи додається)
Спред є надзвичайно шкідливим для людського, а особливо дитячого організму, він містить насичені жири та кислоти що спричинюють онкологічні захворювання, цукровий діабет, атеросклероз суглобів і хвороби серця. І цим продуктом компанія Розенблата харчує соціально незахищених, хворих дітей що перебувають на лікуванні та проживанні в спецшколах-інтернатах, збагачуючись за бюджетний кошт.
Нажаль, афера Борислава Розенблата ризикує лишитися безкарною, адже через особисті зв’язки та депутатський вплив представник правлячої партії здатний закрити будь-які питання до його особи, а в складний для країні час нікому з можновладців немає діла до справ хворих, соціально-незахищених дітей.

Джерело: racurs.in.ua

Попередня новина
Наступна новина