22 квіт. 2017 р.

Ініціативність і співпраця заради цивільного захисту населення

З метою практичного відпрацювання навичок захисту від надзвичайних ситуацій у Михайлівській середній загальноосвітній школі І-ІІ ступенів 20 квітня було проведено День цивільного захисту. За сигналом відбулися навчальні заходи з  евакуації дітей, педагогів та всього персоналу школи. 
У ході звітування вчителів про кількість евакуйованих з’ясовано, що 2 учнів  умовно отримали травми, тому було додатково здійснено рятувальні заходи. Згодом за планом травмовані отримали домедичну допомогу.  Слід зазначити, що програма, насичена практичними навчаннями, змаганнями, виявилась цікавою не тільки для учнів школи, але й для дорослих учасників, які із задоволенням залучались до запланованих вправ. Директор школи Сергій Федорович Макарчук не тільки вміло керував процесом, але й компетентно аналізував дії учасників, підводив до правильних висновків та виправлень помилок.
Справжній фурор емоцій і незабутніх вражень надали практичні демонстрації оснащення та одягу бійців, а також  гасіння умовної лісової пожежі представниками Державної пожежно-рятувальної частини №8. Крім того усі присутні мали змогу отримати від представників ДСНС роз’яснення та рекомендації щодо дотримання пожежної безпеки.
Завдяки саме ініціативним і небайдужим педагогічним працівникам та рятувальникам робота щодо профілактики надзвичайних подій, загибелі і травмування людей на них в Коростенському районі набуває ще більш масштабного та результативного характеру. Тому є всі сподівання на те, що діти цього району будуть ще більш застережені від різного роду надзвичайних подій та ситуацій.
IMG_20170420_120637.jpg  IMG_20170420_123321.jpg
IMG_20170420_131227.jpg  
Управління ДСНС України у Житомирській області
Попередня новина
Наступна новина