10 квіт. 2017 р.

ЯК «ПО-НОВОМУ» У НАС ВКРАДУТЬ УКРАЇНУ ТА ЇЇ ЗЕМЛЮ

„… Якщо у вас немає гарного набору зброї для виживання, здобувайте його прямо зараз.
Нехай це буде одним із пріоритетів – після запасу їжі, води і житла.
Купіть хоча б середнього розміру пістолет, військову напівавтоматичну гвинтівку і пістолет,
або гвинтівку 22-го калібру. Доповнять набір гвинтівка з магазином
(бажано того ж калібру, що й напівавтоматична гвинтівка),
помпова рушниця й ще щось на зразок пістолета-кулемета або напівавтоматичного карабіна…”
(Поради людини, яка пережила дефолт  за  «порадами » МВФ в Аргентині у 2001-2002 рр.)
Вимоги МВФ, які  бариги мають виконати,  аби продовжити красти гроші МВФ…
Напередодні Україна отримала четвертий транш від Міжнародного валютного фонду. 1 млрд доларів будуть зараховані у міжнародні резерви Національного банку, і послужать основою для зміцнення гривні.
На наступний день після ухваленого рішення, 4 квітня, МВФ на своєму сайті оприлюднив і довгоочікуваний меморандум з Україною. Пізніше це зробило і Міністерство фінансів.
Цей документ у найближчі кілька місяців буде формувати порядок денний української влади та її готовність проводити у життя ключові реформи, в тому числі це стосується перегляду пенсійної системи, запровадження земельного ринку, реформи правоохоронних органів та багатьох інших чутливих тем.
ЕП наводить список основних рекомендацій (вимог) МВФ, за якими Україна повинна рухатися. Це домашнє завдання на найближчі місяці для уряду, парламенту та, звісно, президента, без якого більшість питань може навіть не зрушитися з місця.
По-перше, Верховна рада повинна ухвалити нове пенсійне законодавство. Термін — до кінця квітня 2017 року.
Оприлюднені Фондом матеріали містять три окремих дослідження. Одне з них стосується необхідності реформування пенсійної системи України. В дослідженні МВФ рекомендує поступово підвищити пенсійний вік до 63-65 років (для чоловіків до 2026 року, для жінок – до 2031 року.
Передбачається, що пенсійна реформа запрацює уже з 1 січня 2018 року. 

По-другедо кінця травня Раді необхідно буде зробити неможливе і схвалити закон про обіг земель сільськогосподарського призначення. Отже, мораторій на продаж землі державної та приватної власності повинен бути скасований уже до кінця року.
“Ми створили робочу групу за участі відповідних міністерств, які, у співпраці зі Світовим банком розроблять законопроект для того, щоб відкрити ринок землі та дозволити продаж землі за належних запобіжних заходів”, — зазначається в меморандумі.
“Затвердження Верховною Радою закону про обіг земель сільськогосподарського призначення очікується до кінця травня 2017, що дозволить діючому мораторію на продаж земель втратити силу з кінця 2017 року, таким чином, дозволяючи продаж землі, що знаходиться в державній та приватний власності, відразу ж після цього”, – наголошується в документі.
Українська влада також обіцяє “запустити кампанію з інформування громадськості і роз’яснити переваги реформи”.
Це одне з найбільш чутливих питань наряду з пенсійною реформою, тому дуже цікаво, як у такий термін уряд збирається провести відповідну інформаційну кампанію. Незрозуміло також, чому ця кампанія із роз’яснення досі не була розпочата.  
По-четверте, українська влада повинна нарешті розпочати масову приватизацію.
До кінця серпня 2017 року повинен бути ухвалений новий закон “Про приватизацію”. Це, до речі, один із структурних маяків, який українська влада повинна була виконати до кінця минулого року.
Крім цього, Україна також забов’язалась приватизувати “Одеський припортовий завод” та залучити до конкурсу авторитетних міжнародних інвесторів. Завершити його приватизацію планується у першій половині 2017 року, що також виглядає досить амбітно.
Більше того, у меморандумі прописано, що Україна ініціюватиме приватизацію великої кількості державних підприємств: йдеться про ПАТ “Центренерго”, “Турбоатом”, чиї частки були вже переведені до Фонду держмайна, та регіональні енергорозподільчі компанії, обленерго, чиї частки будуть переведені до ФДМ до кінця квітня 2017 року
Приватизувати, згідно меморандуму, планується навіть ДП “Укрспирт” до кінця вересня 2017 року. 
По-восьме, до кінця липня влада також повинна переглянути параметри системи комунальних субсидій для населення, щоб поліпшити адресність.
Крім цього, планується запровадження коригування соціальних норм у непікові місяці протягом опалювального сезону. І, увага, планується “застосування тарифу на доставку газу й опалення”. 
По-дев’яте, до кінця літа Кабмін повинен ухвалити постанову про монетизацію комунальних субсидій.  
По-десяте, до кінця року Мінфін повинен створити централізовану базу даних одержувачів соціальної допомоги.
Попередня новина
Наступна новина