12 квіт. 2017 р.

Судитимуть крайнього - майстра лісу, який «не помітив» вирубку майже 250 дубів..

Коростенською місцевою прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво та затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом службової недбалості майстра лісу, що спричинила тяжкі наслідки, за ч. 2 ст. 367 КК України.
 
Установлено, що невиконання майстром лісу службових обов’язків щодо забезпечення охорони лісу призвело до незаконної порубки у Коростенському лісництві ДП “Коростенський лісгосп АПК» сироростучих дерев, зокрема, 241 дерева породи дуб, а також породи береза та вільха, чим заподіяно тяжких наслідків на загальну суму 1 млн 836 тис грн.
 
Незаконна порубка такої великої кількості дерев, що сталася протягом серпня-жовтня 2016 року, для транспортування та перевезення яких необхідна спеціальна вантажна техніка, зазвичай, супроводжується значним шумом у лісі, однак майстер «не почув» і «не помітив» такого злочину.
 
На даний час обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.
 
Публічне обвинувачення здійснюватиме Коростенська місцева прокуратура.
 
Довідково: санкція зазначеної статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів громадян або без такого.

 Прес-служба прокуратури Житомирської області
Попередня новина
Наступна новина