11 бер. 2017 р.

В Коростенському районі рятувальники обговорили питання пожежної безпеки з головами сільських рад

10 березня в Коростенській райдержадміністрації відбулася семінар-нарада з головами сільських та селищних рад району, до якої долучилися і рятувальники.
З питань забезпечення пожежної безпеки у весняно-літній період виступив заступник начальника міськрайонного відділу Управління ДСНС в області Сергій Каленюк. Підполковник служби цивільного захисту довів присутнім статистику пожеж та загибелі на них громадян в районі. Зробив акцент на дотриманні правил пожежної безпеки під час прибирання присадибних ділянок і спалювання сміття. – Зазвичай в цей період кількість пожеж значно зростає. Спалюючи залишки сухої рослинності, громадяни ігнорують елементарні правила безпеки, а саме не обкопують ділянку, розводять багаття у вітряну погоду, не мають при собі первинні засоби гасіння, та й просто не контролюють сам процес. Така необачність може призвести до знищення осель, господарчих споруд, а інколи і до загибелі людей. Торік на території району внаслідок необережності під час спалювання сухої рослинності на власних присадибних ділянках загинуло двоє громадян. Нинішньої весни по області вже зареєстровано 17 пожеж в екосистемах, вогнем пройдено 22,7 гектарів сухої трави, - зазначив Сергій Каленюк.
Окрім цього, рятувальник нагадав, що зазвичай із настанням весни збільшується кількість випадків виявлення вибухонебезпечних предметів. Керівникам місцевих органів влади та самоврядування нагадали алгоритм дій при їх знаходженні.
Заступник начальника міськрайонного відділу закликав присутніх провести відповідні наради з депутатами на місцях та довести до них підняті проблеми. А під час проведення сходів сіл запрошувати представників ДСНС для здійснення серед населення профілактичних заходів. Також рятувальники наголосили на необхідності розмістити дану інформацію на дошках оголошень навчально-виховних закладах та озвучити її на батьківських зборах ще до початку весняних канікул.
P1150870.JPG14891461340_autozoom_300x224.JPG
Джерело: dsns.gov.ua
Попередня новина
Наступна новина