13 бер. 2017 р.

В Олевському районі горів будинок

За минулу добу горіли будинки в Олевському та Баранівському районах12 березня о 01:06 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яному житловому будинку в с. Артинськ Олевського району. Про це рятувальників сповістила сусідка, побачивши густий дим який виходить із приміщення .
З’ясувалося, що вогнем повністю охоплена покрівля  житлового помешкання на площі 52 кв.м. Також існувала загроза поширення полум’я на господарчу споруду, що знаходилась на відстані 5-6 метрів. Враховуючи легкозаймистість самого будинку, прийнято рішення залучити на допомогу додаткове відділення рятувальників для оперативної ліквідації пожежу та безперебійного підвозу води.
О 02:40 пожежу локалізували, а о 04:40 ліквідували. Горище оселі було захаращене різноманітними речами, а також дровами, що значно ускладнювало процес ліквідації. Вогнем знищено покрівлю, перекриття та пошкоджено стіни. Однак вогнеборці не допустили перекидання полум’я на сусідню будівлю. Попередньо встановлено, що причиною загоряння стало порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні пічного опалення.
Попередня новина
Наступна новина