7 бер. 2017 р.

На Житомирщині затримано із неправомірною вигодою керівника Територіального сервісного центру МВС в Житомирській області

Прокуратура Житомирської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 (вимагання неправомірної вигоди) КК України.
У ході проведення слідчих дій у понеділок, 6 березня, в одному з райцентрів області затримано начальника Територіального сервісного центру МВС в Житомирській області після одержання ним неправомірної вигоди.
Посадовець вимагав у жителя області незаконну винагороду у виді матеріальних цінностей на загальну суму 4500 грн за безперешкодне проходження іспиту та відкриття категорії водійських прав.
Таку «діяльність» посадовця припинено працівниками управління Національної поліції та прокуратури.
Наразі проводяться невідкладні слідчі та процесуальні дії. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу та відсторонення посадовця від посади.   
Досудове розслідування проводиться слідчим управлінням ГУНП в області.
Довідково: санкція зазначеної статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією
Прес-служба прокуратури Житомирської області 
Попередня новина
Наступна новина