3 бер. 2017 р.

Керівники Укрзалізниці та Білоруської залізниці у Києві обговорили питання електрифікації дільниць Коростень – Калинковичі

Вчора, 2 березня 2017 року, у Києві відбулися переговори голови правління  ПАТ «Укрзалізниця» Войцеха Балчуна з начальником Білоруської залізниці Володимиром Морозовим. Керівники залізничних компаній двох країн обговорили актуальні питання подальшої двосторонньої співпраці в галузі вантажних та пасажирських перевезень у сполученні Україна – Білорусь, розвитку транзитних перевезень, електрифікації залізниць та реалізації інших інфраструктурних проектів, а також питання тарифної політики в організації перевезень між двома країнами.
 У переговорах взяли участь члени правління ПАТ «Укрзалізниця» та менеджмент компанії. Войцех Балчун розповів білоруським колегам про структурні реформи, які сьогодні проводить компанія, і які дозволять залізничній галузі працювати більш ефективно. За його словами, вже є перші результати цієї роботи, зокрема, залізничникам вдалося стабілізувати ситуацію в компанії, покращити фінансовий результат, також розроблено масштабну інвестиційну програму з оновлення рухомого складу та інфраструктури. Так, одним зі стратегічних інвестиційних проектів Укрзалізниці стане електрифікація дільниці Долинська – Миколаїв – Колосівка. «Укрзалізниця має величезний потенціал, і якщо ми реалізуємо ті інвестиційні проекти, які запланували, то зможемо очікувати зростання вантажних і пасажирських перевезень. Це сьогодні важливо як для Укрзалізниці, так і для Білоруської залізниці», - зазначив Войцех Балчун.
При цьому він також додав, що сьогодні Укрзалізниця прагне розвивати і пасажирські перевезення, зокрема у міжнародному сполученні. «Ми хочемо відкривати Україну для іноземних громадян, запускати нові маршрути у сполученні з сусідніми країнами. Сьогодні ми маємо великий успіх щодо курсування швидкісного поїзда Київ – Перемишль, який був позитивно сприйнятий пасажирами», - зауважив голова правління ПАТ «Укрзалізниця».
            Зі свого боку начальник Білоруської залізниці Володимир Морозов розповів колегам про роботу Білоруської залізниці, стан рухомого складу, обсяги вантажних і пасажирських перевезень, а також про перспективи розвитку, які пов’язані насамперед із вантажними перевезеннями. «Сьогодні в наших країнах проходять складні економічні процеси, але залізничники мають допомагати одне одному, спільно створювати умови для розвитку вантажних та пасажирських перевезень. Ми повинні зберегти стабільність і надійність залізничних перевезень», - підкреслив Володимир Морозов.
Він додав, що сьогодні Білоруська залізниця також реалізує проекти з електрифікації колій, зокрема, завершується електрифікація дільниці на напрямку Гомель – Вільнюс. І сьогодні білоруські залізничники пропонують українським колегам розглянути і знайти спільні рішення у питаннях електрифікації дільниць Коростень – Калинковичі та Гомель – Чернігів.
Під час переговорів йшлося також про необхідність залучення додаткових вантажів у сполученні Білорусь – Україна, у тому числі поїздом комбінованого транспорту «Вікінг» і контейнерним поїздом ZUBR, посилення контролю за технічним станом вантажних вагонів, раціонального використання рухомого складу.
Також йшлося про необхідність формування більш конкурентоспроможних тарифів у міжнародному пасажирському сполученні, що дозволить збільшити населеність поїздів. За підсумками зустрічі сторони домовилися створити робочу групу з питання встановлення конкурентних тарифів у пасажирському сполученні. Наразі у транзитному сполученні через територію Республіки Білорусь курсує 1 поїзд формування Укрзалізниці №54/53 Київ (Харків) – Санкт-Петербург. Із Білорусі поїзди курсують до Києва, Одеси, Львова, Щорса, у літній період до Новоолексіївки та Херсона, у зимовий період до Запоріжжя. У прикордонному приміському сполученні між країнами курсує 6 пар поїздів.
Передбачається, що наступна зустріч українських та білоруських залізничників відбудеться у м. Мінськ.  

          Довідка.
У 2016 році обсяг перевезених вантажів по білорусько-українських міждержавних стикових пунктах склав 14,6 млн тонн, або 118,5% до 2015 року. За підсумками січня 2017 року, обсяг перевезених вантажів між країнами склав 892,8 тис тонн, або 110,8% до аналогічного періоду минулого року.
Вивезення вантажів з Білорусі в Україну, включаючи її порти, у 2016 році склав 7,2 млн тонн, або 101,7%.  У структурі експорту основними вантажами є нафтопродукти – 4,9 млн тонн (67,7%), хімічні і мінеральні добрива – 903,3 тис тонн (12,5%), лісові вантажі – 420,6 тис тонн (5,8%). Ввезення вантажів із України, включаючи порти, в Республіку Білорусь склав 5,5 млн тонн вантажів, або 161,8%. У структурі імпортних вантажів переважають будівельні вантажі – 3,4 млн тонн (63,0%). Транзит вантажів через  Білорусь з/в Україну склав 1,9 млн тонн, або 103,2% до 2015 року.
За підсумками роботи за 2016 рік у сполученні Білорусь – Україна міжнародними пасажирськими поїздами перевезено 311,3 тис пасажирів, що складає 89,7% до рівня 2015 року. У січні 2017 року перевезено 20,1 тис пасажирів.

Попередня новина
Наступна новина