9 бер. 2017 р.

В Олевську посилено заходи безпеки

До участі у відпрацюванні потенційно ризикових районів можливої незаконної діяльності бурштинокопачів, серед яких Олевський район, залучено максимальну кількість поліцейських з числа працівників відповідних служб ГУНП і територіальних підрозділів та приданих сил Національної гвардії. Розгорнуто роботу оперативного штабу.
Посилення роботи правоохоронців зумовлено настанням весняного періоду, сприятливого для старателів у відновленні незаконного видобутку сонячного каменю. З метою попередження протиправних дій Головним управлінням Національної поліції Житомирщини було започатковано у Олевському районі комплекс оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на профілактику, виявлення і припинення фактів, пов’язаних з нелегальною діяльністю копачів-нелегалів і незаконним обігом каменю-сирцю.
Відтак 6 березня в Олевському відділенні поліції було проведено нараду-інструктаж за участі керівництва ГУНП Житомирщини та залучених до відпрацювання працівників поліції з числа служб регіонального Управління та його територіальних підрозділів.
Як повідомив начальник ГУНП в Житомирській області В’ячеслав Печененко, нині розгорнуто роботу оперативного штабу, завданням якого є моніторинг та контроль ситуації. Серед запланованих і розпочатих заходів – організація діяльності блок-постів і перевірка транспортних засобів, патрулювання місцевості пішими нарядами та автопатрулями поліції, адекватне реагування на усі повідомлення про події, пов’язані з незаконним видобутком бурштину, та інші правопорушення, виявлення та припинення протиправної діяльності старателів.
Серед іншого, поліцейські встановлюють скупників сонячного каміння та проводять спеціальні заходи із вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів і вибухових пристроїв.
Відділ комунікації поліції Житомирській області
Відео Вадима Хомутовського
Джерело: olevsk.com.ua
Попередня новина
Наступна новина