28 бер. 2017 р.

Як проходила Рада керівників міста Коростеня

Спільне розширене засідання виконавчого комітету Коростенської міської ради та загальних зборів Асоціації «Рада керівників міста Коростеня»
24 березня 2017 року відбулось спільне розширене засідання виконавчого комітету Коростенської міської ради та загальних зборів Асоціації «Рада керівників міста Коростеня» повідомляє  Древлянський кореспондент з посиланням на Коростень Офіційний. Захід було проведено на базі ТОВ «Коростенський завод теплотехнічного обладнання».
У загальних зборах взяли участь міський голова Володимир Москаленко, народні депутати України Володимир Арешонков та Юрій Павленко, генеральний директор ТОВ «Коростенський завод теплотехнічного обладнання» Олег Головійчук, голова Асоціації «Рада керівників міста Коростеня» Василь Куницький, виконавчий директор Асоціації «Рада керівників міста Коростеня» Микола Луцишин, керівники підприємств, установ, організацій міста, приватні підприємці, члени виконкому, депутати обласної та міської рад, керівники державних адміністрацій Коростенського району, Ємільчина та Малина.
На початку засідання всі учасники ознайомились із роботою ТОВ «Коростенський завод теплотехнічного обладнання », а після цього розпочалась пленарна частина. Було представлено нових керівників, які розпочали діяльність у місті за минулий рік.
Основною темою засідання була робота по благоустрою міста у 2016 році та заплановані заходи з благоустрою на 2017 рік. Крім того, у ході зборів було внесено зміни до Статуту, обрано Правління та Наглядову Раду Асоціації «Рада керівників міста Коростеня».
Зрозуміло, що втілити плани благоустрою міста тільки за рахунок бюджетних коштів неможливо, а тому планується залучення підприємств, установ, організацій, представників малого та середнього бізнесу.

Попередня новина
Наступна новина