24 бер. 2017 р.

Позачергові сесії Олевської ОТГ та районної ради були присвячені питанням видобутку бурштину

IMG_6630.JPG21 березня відбулася позачергова сесія Олевської ОТГ на вимогу громадян.
Влада ОТГ та районної ради підготувала ряд звернень до Верховної Ради України, Президента України, Прем'єр-міністра України та Генеральної Прокуратури України. До них увійшли такі питання: передача землі, що знаходиться поза межами населених пунктів до ОТГ; прийняття нової редакції закону про бурштин, з включенням пункту про старательські артілі, перевірка законності дозволу на користування надрами ТОВ "Райт Солюшн". Також були долучені близько 1000 підписів жителів Олевського району. За прийняття звернень всі депутати ОТГ проголосували "за", в тому числі і Віктор Коц. Депутати районної ради теж одноголосно прийняли дані звернення.
Було також оголошено, що подібні звернення будуть направлені на керівників парламентських фракцій, щоб побачити хто з них підтримає людей.
На сесію Олевської районної ради, що відбувалась 22 березня, прийшов депутат обласної ради Казюк О.В. та повідомив, що Житомирська обласна рада готує звернення про анулювання дозволів декількох підприємств області на користування надрами.
Представники громадськості були присутніми тільки на сесії Олевської ОТГ.
Детальніше як проходили сесії ОТГ та районної ради дивіться у відео: 
Джерело: olevsk.com.ua
Попередня новина
Наступна новина