12 бер. 2017 р.

Куди поїдуть пожежні машини від норвезьких благодійників

11 березня в м. Коростень відбулася церемонія передачі рятувальникам Житомирської області 5-ти одиниць пожежних автомобілів від норвезьких благодійників. Про це повідомила прес-служба ДСНС у Житомирській області.

Пожежна техніка на базі автомобілів MAN, Volvo, Scania була на озброєнні у норвезьких вогнеборців та передана українським рятувальникам завдяки гуманітарній допомозі двох благодійних фондів. Зокрема, норвезька страхова компанія разом із норвезько-українською місією «Вітер надії, любові» вручили рятувальникам Житомирщини оновлене технічне оснащення. Дані автомобілі економічно вигідні та потужніші, маневреніші та мають вищу прохідність.
"Вже завтра техніка стане в однострої наших підрозділів і буде виконувати завдання за призначенням", - зазначив на урочистостях заступник керівника рятувальної служби області Олег Держанівський. 
Громади, які отримують авто – Ушомир, Народичі, Лугини, Іршанськ, Коростень
Довідково:
З місією «Вітер надії, любові» коростенські рятувальники тісно співпрацюють ще 2003 року. Раніше від них надходила гуманітарна допомога у вигляді пожежно-рятувального озброєння та бойового одягу, 2-х пожежних автомобілів  та 2 автомобілів швидкої  допомоги, що дало змогу їм більш ефективно і вміло виконувати завдання.
Попередня новина
Наступна новина