22 бер. 2017 р.

В Малині біля районної держадміністрації побили голову Малинської районної ...


21 березня в м. Малин біля районної держадміністрації побили голову Малинської районної організації Народного Руху України Ярослава Павліва. Нападниками виявились депутати районної ради Віктор Костирєв, Вячеслав Кашиця та їх водій. Віктор Костирєв тримав Я. Павліва а В. Кашиця та його водій наносили удари по обличчю, ногах та спині. В результаті чого Я. Павлів отримав струс мозку, перебитий ніс та поранення щелепи, а також забій ніг. На місце подій був викликаний наряд поліції, яким було зафіксовано побиття та взято покази від свідків та постраждалого. Ярослав Павлів пройшов медичну експертизу. До цього неодноразово йому погрожували за політичну діяльність. Вранці, 21.03.2017 року, Вячеслав Кашиця по телефону погрожував Я. Павліву про що він повідомив місцеве відділення СБУ.
В. Кашиця та В. Костирєв власники кар'єрів, ресторанів, магазинів в Малинському та Володар-Волинському районах. Бандити побили Я. Павліва за статтю "Досить грабувати Малинщину!" розміщену на сайті Малин плюс 14.03.2017 року.
З даними бандитами підтримує дружні відносини начальник Малинської поліції полковник В. Старовойт. Тому можливо, що місцеві чиновники захочуть закрити справу про розбійний напад на голову Малинської РО НРУ.

Попередня новина
Наступна новина