15 бер. 2017 р.

В Овручі горів 3-поверховий приватний житловий будинок

IMG_6283.JPG13 березня о 21:52 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про задимлення у 3-поверховому приватному житловому будинку, що в м. Овруч. Рятувальників про це сповістив син власниці будинку, який виявив задимленість у всіх житлових приміщеннях.
Вогнеборці, які прибули за викликом встановили, що осередок загоряння знаходиться у міжкімнатній стіні, біля перекриття між 1-м і 2-м поверхами, де проходить димовий канал приладу пічного опалення. Полум’я, що вирвалося звідти охопило всі житлові приміщення та перекинулося на дах будинку. Через велику пожежну навантаженість горючих конструкцій житла, начальник караулу прийняв рішення залучити до гасіння пожежі ще два чергових відділення вогнеборців. Дії рятувальників були спрямовані на одночасне гасіння пожежі всередині будівлі, охолодження споруди ззовні, відбиття вогню від розташованої неподалік господарської будівлі та підвозу води.
Крім того, гасіння пожежі значно ускладнювалася повним розбором металевих конструкцій покриття, руйнування якого відбулося всередині будинку, а також віддаленістю пожежного вододжерела. Загалом до гасіння пожежі були залучені 12 рятувальників та 3 одиниці пожежної техніки.
Локалізація пожежі відбулася о 23:00, а ліквідація о 06:00. Вогнем знищений дах будинку на площі 90 кв м., одна з житлових кімнат та перекриття між 2-м і 3-м поверхами. Загиблих і травмованих не має.
Ймовірна причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні пічного опалення.
IMG_6284.JPG
У ДСНС України
у Житомирській області
Попередня новина
Наступна новина