3 бер. 2017 р.

За втручання прокуратури Житомирщини сховище площею понад 143 м2 місткістю 150 чоловік повернуто до державної власност

За позовом прокуратури Житомирської області господарський суд області визнав незаконним та скасував рішення виконкому Коростенської міської ради щодо надання дозволів на оформлення за відкритим акціонерним товариством права власності на споруду цивільного захисту.
 
Також суд визнав право власності на це нерухоме майно – сховище вартістю майже 200 тис грн за державою в особі Фонду держмайна України.
 
Установлено, що під час приватизації відкритого акціонерного товариства сховище площею понад 143 м2, місткістю 150 чоловік, що знаходиться за адресою м. Коростень, вул. Грушевського, 9, не увійшло до статутного фонду підприємства та, відповідно до Закону України «Про приватизацію державного майна», не підлягало приватизації.
 
Проте, у 2004 році виконавчим комітетом Коростенської міської ради за субєктом господарювання оформлено право власності, у тому числі на сховище, незважаючи на те, що обєкт цивільного захисту у процесі приватизації не увійшов до його статутного фонду та на законодавчу заборону приватизації загальнодержавного майна.

Прес-служба прокуратури Житомирської області
Попередня новина
Наступна новина