30 бер. 2017 р.

З 1 квітня оплату за використання газу змінено

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання.
Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії у вівторок, 28 березня, повідомляє прес-служба НКРЕКП.
Плату з 1 квітня будуть платити споживачі щомісяця, незалежно від фактичного обсягу споживання. Абонплата буде нараховуватися на підставі приєднаної потужності кожного споживача (відповідно до типу газового лічильника).
Відповідно до рішення комісії, з 1 квітня споживачам буде нараховуватися плата за газ, як товар (4942 грн за тисячу кубометрів плюс гранична торгівельна націнка газопостачальної компанії, яка становить 3,2%), а також окремо абонплата за користування приєднаними потужностями. В тариф будуть закладені витрати ПАТ «Укртрансгаз» на транспортування газу, що становить приблизно 23% в загальній структурі.
Відповідно до даних НКРЕКП, побутові споживачі будуть платити значно менше, ніж промислові. Для прикладу, населення платитиме ПАТ «Житомиргаз» 1,91 коп. за 1 кубометр на годину (без ПДВ), а промисловість уже 5,23 коп.
Попередня новина
Наступна новина