21 лют. 2017 р.

Депутат Коростенської райради "кришує" злочинну вирубку лісів району і допомагає йому в цьому Арешонков

Депутат Коростенської районної ради Кутишенко Дмитро Олександрович, який є членом групи Коростенської райради по контролю за використанням лісів, причетний до «кришування» незаконної вирубки… лісів. Про це повідомили працівники Коростенського лісгоспу АПК.
Неодноразово Дмитро Кутишенко був поміченим з таким собі Ігорем «Молдаваном», «великим бізнесменом», що проживає в селі Новина. Саме через цього Ігоря Дмитро Кутишенко збуває крадену деревину. Нещодавно саме цей Ігор «Молдаван» прославився жорстоким побиттям працівників лісової охорони, які були в рейді по охороні лісів Коростенського району.

Коли ж лісівники почали присікати дії народного обранця Кутишенка, він пригрозив їм помстою. І дійсно. Через деякий час він повіз робочу групу ради, запросив долучитись до неї ще й Народного депутата України, саме на ті ділянки, де з його допомогою і під його керівництвом вирізалися дуби та сосни. Він точно знав де знаходяться вказані ділянки, бо то були його незаконні ділянки.
До речі, пилорама Ігоря «Молдавана», яка знаходиться в селі Новина Коростенського району, також ніким не перевіряється. Стоїть питання: чому? Чи не тому, що там є «криша» депутата райради Дмитра Кутишенка? Та чому там затягується кримінальна справа щодо побиття лісівників? Може тому, що Кутишенко вкотре намагається цю справу закрити, як і деякі інші справи зі своїм прізвищем та чинить тиск на працівників поліції?
Джерело: drevpravda.com
Попередня новина
Наступна новина