27 лют. 2017 р.

Вперше за історію існування Коростенської районної адміністрації її очільнику було висунуто недовіру від громади

Гостро постало й питання поширення недостовірної та брехливої інформації місцевим ЗМІ. Вирішальною подією стало обрання головного лікаря нової лікарні. У приміщенні Коростенської райдержадміністрації пройшла п’ятнадцята сесія районної ради. На минулому засіданні депутати висловили своє невдоволення щодо роботи районної адміністрації та її голови Сергія Дмитрука. Згідно цього очільнику райдержадміністрації Коростенського району було висунуто недовіру. Відповідну заяву зі зверненням було передано до Житомирської обласної місцевої адміністрації.Наболіло у громадських активістів та місцевих депутатів й питання про розповсюдження так званої жовтої преси. Громада скаржиться, що вже не вперше в Інтернет виданнях та соціальних мережах висвітлюють недостовірну та брехливу інформацію. Найбільш дивує те, що відбувається витік саме з державного органу, адже публікуються інформація і документи з відповідними підписами та печатками. Місцеві депутати вважають, що кришується «жовте видання» саме головою районної державної адміністрації. Адже його підписи на документах, а він і носом не веде, аби розібратись чиїх рук це справа.

На такі заяви голова Райдержадміністрації Сергій Дмитрук відповів, що не знає хто публікує недостовірну інформацію та запевнив, що так звана  «жовта преса» і його закидала наклепами. Натомість пообіцяв, що згідно цієї справи буде проведено відповідне розслідування.  Окремим важливим питанням стало призначення головного лікаря Коростенської центральної районної лікарні. Відповідно до таємного голосування депутатами більшістю голосів на посаду головного лікаря було призначено Аллу Желєзнякову.
Ситуація навколо Коростенської центральної районної лікарні склалася досить напружена. Відкрили центральний заклад охорони здоров’я закривши два функціонуючих медичних заклади. А саме районну поліклініку та залізничну лікарню, які об’єднали незаконно та без ніяких дозволів. Така реорганізація закладів медицини абсолютно не допустима і до цього ж тягне за собою корупційні махінації, запевняє депутат Коростенської районної ради. 

Об’єднання двох лікарень на базі однієї досить не зручне та не ефективне для жителів коростенського району. Адже люди звикли до розташування та персоналу закладів. Тепер їм доведеться їздити до центральної лікарні. Тим паче у новому закладі досі встановлене не все обладнання, йде ремонт і люди не отримують лікування в повному обсязі. Володимир Бас розповідає, у створенні центральної лікарні вбачає тільки незаконні дії районної державної адміністрації.  Але новообраний головний лікар Алла Желєзнякова, запевняє, у центральній лікарні збереже два колективи з’єднаних закладів. Також обіцяє не втратити дух та звичаї кожного лікаря і зробить все можливе, аби жителі Коростенського району отримували гідну медичну допомогу.
Джерело: pravdatyt.com
Попередня новина
Наступна новина