9 лют. 2017 р.

"Дружбу" не продали: у Коростенському районі розірвали договір купівлі-продажу оздоровчого закладу

Коростенською місцевою прокуратурою, в інтересах територіальної громади м. Коростеня в особі Коростенської міської ради, заявлено позов про розірвання договору купівлі-продажу комплексу нежитлових будівель та споруд колишнього дитячого табору відпочинку «Дружба», що в с. Пугачівка Коростенського району.  
 За результатами вивчення стану законності у сфері державної та комунальної власності, місцевою прокуратурою встановлено порушення вимог чинного законодавства та умов договору.
Йдеться про те, що у 2013 році Коростенською міською радою укладено договір купівлі-продажу зазначеного комплексу будівель загальною вартістю 177 тис грн.
За умовами договору, покупець мав би виконати низку зобов’язань. Зокрема, оформити договір користування земельною ділянкою під об’єктом приватизації, на користь балансоутримувача провести його страхування, забезпечити утримання будівель та прилеглої території в належному протипожежному та санітарному стані, додержуватися вимог щодо екологічної безпеки та охорони навколишнього природного середовища. А найголовніше - покупець зобов’язався ввести об’єкт приватизації в експлуатацію та розпочати його цільове використання як дитячого оздоровчого центру ще до кінця грудня 2015 року.
Однак, термін зобовязань закінчився, а покупець жодної умови договору не виконав.
Коростенською місцевою прокуратурою, з метою припинення безгосподарського використання будівель та повернення їх до комунальної власності, вжито заходів представницького характеру.
На даний час позов перебуває на розгляді у суді.
Попередня новина
Наступна новина