27 лют. 2017 р.

Керівництво обласної прокуратури продовжує здійснювати особистий прийом громадян за місцем проживання та по нещодавно впровадженому скайп-зв’язку

Прокурор Житомирської області Любомир Війтович у пятницю, 24 лютого 2017 року, здійснив виїзд до м. Коростеня та провів особистий прийом громадян, у тому числі і по нещодавно впровадженому інтерактивному методу прийому – скайп-звязку.
 
На прийом до прокурора області зі своїми проблемами й скаргами звернулися вісім жителів м. Коростеня, Коростенського та Лугинського районів, серед яких були представники місцевої громадської організації.
 
Здебільшого громадяни скаржилися на неналежне досудове розслідування слідчими поліції кримінальних проваджень, зволікання та тривале неприйняття ними остаточних законних рішень у провадженнях за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом, за фактом підробки документів, а також з інших питань.
 
Під час проведення особистого прийому у м. Коростені Любомир Війтович також спілкувався із заявниками за допомогою скайп-зв’язку, який нещодавно був впроваджений в органах прокуратури Житомирської області.
 
Зокрема, така онлайн-розмова прокурора області відбулася із жителькою Лугинського району, якій не потрібно було їхати до м. Коростеня, а лише прийти до територіального представництва Коростенської місцевої прокуратури, що в смт. Лугинах.
 
Задля ретельного вивчення та прийняття законних і обґрунтованих рішень, Любомир Війтович прийняв усі заяви і скарги громадян, які звернулися на особистий прийом, а в окремих випадках надав роз’яснення вимог чинного законодавства. Відповідь усім заявникам буде надано у встановлений законом термін.

Прес-служба прокуратури Житомирської області 
Попередня новина
Наступна новина