28 лют. 2017 р.

НА ОВРУЧЧИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИЛУЧИЛИ У ЧОЛОВІКА ЗБРОЮ ТА БОЄПРИПАСИ

27 лютого в будинку 43-річного жителя району працівники поліції виявили незареєстровану мисливську рушницю, порох та набої. Усе виявлене вилучили. Нині у рамках розпочатого кримінального провадження триває з’ясування походження зброї і боєприпасів.
Опрацьовуючи оперативну інформацію про можливе незаконне зберігання зброї місцевим жителем, працівники Овруцького відділення поліції отримали судову ухвалу про проведення обшуку за місцем його проживання.
Відтак, 27 лютого, залучивши до виявлення заборонених речовин та предметів кінолога Державної прикордонної служби із собакою, поліцейські виявили в будинку 43-річного жителя с. Кам’янки незареєстровану мисливську гладкоствольну рушницю, 2 банки з порошкоподібною речовиною, ймовірно, порохом, ємності з дробом, капсулями, а також понад 30 патронів калібру 16 мм.
Господар пояснив, що зберігав зброю для особистого користування.
Усе виявлене було вилучено та направлено на експертне дослідження. Усі обставини нині з’ясовуються у рамках розпочатого досудового розслідування за ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
Поліцейські з’ясовують походження зброї та чи не було її використано для вчинення правопорушень.
Чоловікові може загрожувати від 3 до 7 років позбавлення волі.
Водночас поліцейські нагадують, що добровільна видача особами заборонених або небезпечних предметів обумовлює звільнення від кримінальної відповідальності за поводження з ними.
Джерело: npu.gov.ua
Попередня новина
Наступна новина