21 лют. 2017 р.

Бурштино-копачі з Донецької, Миколаївської, Київської областей займатимуться "сільським господарством" на землях Олевської громади

Жителі Донецької, Миколаївської, Київської областей раптово вирішили займатися «сільським господарством» на землях Олевської громади, на яких знайшли поклади бурштину. Депутат Житомирської обласної ради та громадський активіст Олександр Ніколайчук вважає, що таким чином землю намагаються оформити на підставних людей.
«Сьогодні мав розмову із жителями села Копище які вкрай невдоволені тим, що орган який розпоряджається землею - Держгеокадастр, сприяє аби невідомо хто отримав наші землі. Беззаперечно, лобіювання інтересів так званих «бурштинщиків» здійснюється з головних столичних кабінетів. Тому наше завдання зробити все від нас залежне аби не допустити продовження грабунку Олевщини. І не звинувачуйте мене в порушенні Закону «Про захист персональних даних» - ми намагаємося інформувати громадськість про реальний стан справ і поширювати інформацію яка має суспільне значення! Цікаво, що місцеві жителі та учасники АТО роками не можуть отримати земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства. Натомість так звані "львівські-донецькі студенти" отримують сотні гектарів багатої на надра Поліської землі. Маю надію, що наша позиція буде підтримана свідомими громадянами», - пише у своєму Facebook Олександр Ніколайчук.
Попередня новина
Наступна новина