12 лют. 2017 р.

Новий кабінет ендоскопічного обстеження обладнав Юрій Павленко в Овручі

Освячення кабінету  ендоскопічного обстеження у  Центрі первинної медико-санітарної діагностики м. Овруч (діагностичний центр) відбулося, 10 лютого, за участю народного депутата України Юрія Павленка, керівників місцевих органів виконавчої влади та самоврядування.
 Віднині для того, щоб встановити точний діагноз та, як наслідок, - пройти ефективний курс лікування, не потрібно їхати далеко. Сучасний ендоскопічний апарат дозволяє здійснити гастродуоденальне обстеження органів черевної порожнини, а також колоноскопію кишківника.
Колоноскопія — діагностична медична процедура, під час якої лікар-ендоскопіст оглядає і оцінює стан внутрішньої поверхні товстої кишки за допомогою спеціального зонда, це найінформативніший метод ранньої діагностики доброякісних і злоякісних пухлин товстої кишки, що вкрай важливо для населення, яке проживає у зоні радіаційного забруднення.
«Кабінет уже працює і мені, як головному лікарю Центральної районної лікарні, приємно усвідомлювати, що наш район іде в ногу із прогресивними медичними технологіями, - зауважив Микола Луцюк. – Ми працюємо для людей, з турботою про здоров’я кожного мешканця району».
Попередня новина
Наступна новина