5 лют. 2017 р.

Коростенці долучились до допомоги жителям м.Авдіївки

Органи влади у взаємодії з громадами області, громадськими організаціями, волонтерами та пересічними жителями області роблять усе можливе для того, аби нужденні люди, які наразі проживають у районах проведення АТО, були соціально забезпечені та відчували щиру турботу і підтримку житомирської землі. Адже мирне населення Донбасу переживає зараз тяжкі часи і потребує допомоги всіх і кожного, хто не байдужий до чужого горя.
Так, 1 лютого за дорученням голови облдержадміністрації було розпочато збір гуманітарної допомоги жителям м. Авдіївка Донецької області. Кожен бажаючий мав можливість долучитися та принести необхідні речі до пунктів збору. Коростенці також долучилися до заходу та надали усю можливу посильну допомогу. Протягом 3-4 лютого проходив збір, розфасовка та завантаження гуманітарної допомоги у великогабаритні вантажівки.
І вже сьогодні, 5 лютого, зібраний з усієї Житомирщини гуманітарний вантаж відправився до м. Авдіївка. Завдяки спільній роботі громади і влади, громадських організацій і благодійних фондів, комунальних підприємств, бізнесу, райдержадміністрацій, жителів сіл і міст вдалося зібрати 5 вантажівок гуманітарної допомоги (теплові пушки, теплий одяг, польові кухні, харчові набори, медикаменти, ковдри, ліжка, посуд тощо), мобільний пересувний котел на твердому паливі від Коростенців та 22 тонни дизельного палива.
«Ми зобов’язані допомогти нашим українцям, які проживають на окупованих територіях і на сьогодні залишилися без світла, десь частково без тепла. Сьогодні ми відправляємо, на мою думку, один із найбільших гуманітарних вантажів в м. Авдіївка. Хочу подякувати всім, хто відгукнувся і допоміг у такий короткий термін зібрати більше 100 тонн гуманітарної допомоги»,- зазначив голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич.
Збір та доставка допомоги до міста Авдіївка Донецької області триватиме й надалі.
Попередня новина
Наступна новина