19 лют. 2017 р.

У Житомирі відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України»

17 лютого в приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу за програмою Українського фонду культури «Нові імена України».
Про це повідомляє головний спеціаліст управління культури Житомирської облдержадміністрації Сергій Осіпов.
«У конкурсі взяли участь 82 учасники в чотирьох номінаціях. Були представлені конкурсанти із 7 музичних шкіл, 6 шкіл мистецтв, 3 художніх шкіл, Житомирського коледжу культури і мистецтв ім.І.Огієнка Житомирської обласної ради, Житомирської міської гімназії № 23, Житомирського ліцею № 25, Житомирської спеціалізованої школи I-III ступенів № 20. Члени журі відзначили, що учасники обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу показали достатній рівень виконавської майстерності», - йдеться у повідомленні на сайті управління.
Щорічно в Києві у Всеукраїнському огляді-конкурсі за програмою Українського фонду культури «Нові імена України» можуть брати участь юні та молоді таланти від 6 до 18 років, які отримали перші місця в обласних турах по всій території України, а тому учасники мають ретельно готуватися до Конкурсу.
Переможцями стали:
Номінація “вокал”
І місце - Дерев’янко Світлана, Баранівська ШМ, викладач Тимощук О.П., концертмейстери: Савчук В.П., Ябрук О.В.
Житомир.info: У Житомирі відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України»
ІІ місце - не присуджено нікому (рішенням журі одноголосно).
Житомир.info: У Житомирі відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України»
Житомир.info: У Житомирі відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України»
IIІ місце - Марко Яна, КПСМНЗ музична школа № 3 Житомирської міської ради, викладач Потайчук О.А., концертмейстер Корсакевич А.І.
Житомир.info: У Житомирі відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України»
Грамота - Кондратюк Софія, КПСМНЗ музична школа №4 Житомирської міської ради, викладач Синиця Н.Р., концертмейстер Вознюк І.М.

Грамота - Колесник Анастасія, КПСМНЗ музична школа №4 Житомирської міської ради, викладач Синиця Н.Р., концертмейстер Вознюк І.М.
Житомир.info: У Житомирі відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України»
Номінація “інструментальне виконавство”

І місце - Дубівка Олександра (гітара), Коростишівська ДМШ, викладач Дубівка Т.Ф.

І місце - Панченко Дмитро (саксофон), Житомирський коледж культури і мистецтв ім.І.Огієнка Житомирської обласної ради, викладач Новак О.В.

ІI місце - Федун Анна (скрипка), Бердичівська МШ (викладач Марців І.М., концертмейстер Ящук Л.Я.).

ІI місце - Іллюк Ангеліна (скрипка), Коростенська міська школа мистецтв ім.А.Білошицького, викладач Караулова В.М., концертмейстер Саух Н.В.

ІIІ місце - не присуджено нікому (рішенням журі одноголосно).
Житомир.info: У Житомирі відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України»
Житомир.info: У Житомирі відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України»

Житомир.info: У Житомирі відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України»

Житомир.info: У Житомирі відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України»

Житомир.info: У Житомирі відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України»

Житомир.info: У Житомирі відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України»

Житомир.info: У Житомирі відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України»

Житомир.info: У Житомирі відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України»

Житомир.info: У Житомирі відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України»

Житомир.info: У Житомирі відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України»
 Номінація “образотворче та декоративно-прикладне мистецтво”
І місце - Куценко Даніїл, КПСМНЗ художня школа Житомирської міської ради, викладач Носок С.О.

ІІ місце - Рубченко Святослав, Овруцька дитяча художня школа, викладач Кравчук Ю.П.

ІІІ місце - Кищак Дарина, Пулинська школа мистецтв, викладач Рачкован О.М.

ІІІ місце - Кузьміна Софія, Андрушівська школа мистецтв, викладач Чупринська Л.В.


Грамота - Мирошниченко Юлія, школа мистецтв м. Новограда-Волинського, викладач Клічановська О.В.

Грамота - Ярощук Ілона, школа мистецтв м. Новограда-Волинського, викладач Романюк О.О.

Грамота - Петренко Юлія, Коростенська ШМ ім.А.Білошицького, викладач Аловська Н.Л.

Грамота - Зорнік Софія, Коростишівська ХШ, викладач Мілюхіна О.М.

Грамота - Кудрицький Віктор, Малинська школа мистецтв, Дзицюк Л.Л.

Грамота - Габрійчук Тетяна, КПСМНЗ художня школа Житомирської міської ради, викладач Дімендштейн С.Л.

Номінація “поезія”
І місце - Шарандак Валерія, Житомирська спеціалізована школа I-III ступенів № 20, викладач Лубківська І.О.

ІI місце - Жуковська Анастасія, Житомирський ліцей № 25, гурток «Молода Надія» - керівник Рудак М.А.

ІІI місце - Соколова Анастасія, Житомирська міська гімназія № 23, викладач Кирик Н.М.


Грамота - Штільгойз Олександр, Житомирський ліцей № 25, гурток «Молода Надія» - керівник Рудак М.А.
Житомир.info: У Житомирі відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України»
Житомир.info: У Житомирі відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України»

Попередня новина
Наступна новина