19 лют. 2017 р.

Незаконний промисловий видобуток торфу СБУ та Держфінінспекція викрили на Житомирщині

На Житомирщині працівники Служби безпеки України спільно з Держфінінспекцією викрили на незаконному промисловому видобутку торфу філію житомирського підприємства. Воно входить до структури одного з державних концернів. Правоохоронці з’ясували, що філія-завод держпідприємства впродовж 2014-2016 років видобувала корисні копалини у промислових масштабах за відсутності спецдозволів на користування надрами. 

"Незаконний видобуток торфу та грунтосуміші здійснювався на території родовищ «Озерянське» і «Гвоздь» в Овруцькому, Олевському та Лугинському районах Житомирщини. Співробітники спецслужби задокументували, що копалини посадовці реалізовували без жодного відображення у фінансово-бухгалтерській звітності комерційним структурам з різних регіонів України. Ініційована СБ України перевірка фінансово-господарської діяльності підтвердила, що за час нелегального видобутку на рахунки заводу надійшло майже три мільйони гривень. Правоохоронці з’ясували, що один мільйон 800 тисяч гривень з цієї суми посадовці зняли готівкою та використали нібито на господарські потреби філії". - повідомила керівник прес-групи обласного Управління СБУ Ірина Мартинюк.

Проте, чиновники не змогли надати документи, які б підтвердили чи обґрунтували законне використання коштів. Всі інші обставини цієї вже кримінальної справи має з'ясувати досудове слідство
Попередня новина
Наступна новина