3 лют. 2017 р.

Понад 700 кг незаконно видобутого бурштину та зброю вилучили в Олевську прокуратура та СБУ


Прокуратура Житомирської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами хуліганських дій із застосуванням зброї у м. Олевську, умисного вбивства з хуліганських мотивів, замаху на вбивство двох і більше осіб та незаконного поводження зі зброєю, за ч. 3 ст.15, п.1 ч. 2 ст. 115,  п.7 ч.2 ст. 115, ч. 4 ст. 296, ч. 1 ст. 263, ч. 1 ст. 262 КК України.
У середу, 2 лютого, працівникамипрокуратури Житомирської області та Управління СБУ в області, під час проведення слідчих дій у кримінальному провадженні здійснено низку обшуків в м. Олевську та інших населених пунктах, а також сусідніх районах на півночі Житомирщини.
Під час обшуків у приватних осіб виявлено та вилучено 660 кг бурштину різних фракцій, 50 кг кварцу, 2 мотопомпи та 9 рукавів, а також холодну і вогнепальну зброю та набої.  
Проводяться усі необхідні слідчі дії з виявлення осіб, причетних до незаконного видобутку, скуповування та збуту бурштину, а також до інциденту із застосуванням зброї, що стався 16 січня цього року в м. Олевську та призвів до смерті двох осіб.
На даний час вирішується питання щодо проведення оцінки вартості вилученого коштовного каміння.
Досудове розслідування у кримінальному провадженніпроводиться Слідчим управлінням Головного Управління Національної поліції в області.
Прес-служба прокуратури Житомирської області
Попередня новина
Наступна новина