24 лют. 2017 р.

КОРОСТЕНЬ "ГОРДІСТЬ МІСТА 2016"

У номінації «Громадянська позиція»
Сильні духом - добровільна група "Гуртом легше" при ГО "Коростенський центер допомоги учасникам АТО";

Відкриття року - переможниця чемпіонату європи з сумо Ірина Залізко;

Герой нашого часу - мандрівник Мельниченко Андрій;

Влада та політика - народний депутат України Володимир Арешонков;

Збереження і примноження традицій - Ірина Костюшко Фестиваль льону;


Особистий приклад - родина переселенців Ігоря та Валентини Сиромятникових;

Краща акція року - завод "МДФ" відкриття співочого фонтану



Краща ініціатива року - Відкриття пам'ятного знаку 70-ти річчя оборони міста, Олег Головійчук;

Краща подія року - Відкриття пам'ятника на честь ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ - Володимир Петренко

У номінації «Гуманна справа року»
Гордість міста за високий рівень соціальної відповідальності - Катерина Лисова 
та Світлана Зобова;


Кращий соціальний проект - Норвезька місія "Віра Надія Любов" відкриття гуртожитку для сиріт;
Краща співпраця - Коростенський щебзавод Павло Савінський та ДНЗ №22 Оксана Геращенко;  
             
Краща родина року - будинок сімейного типу де виховується десять прийомних дітей Ольга Моісеєнко та Микола Гончар;

У номінації «Професіонал року»    
Кращий освітянин - вчитель української мови та літератури міської гімназії Богдана Грек (Волкодав);

Кращий медичний працівник - лікар гастроентеролог Коростенської поліклініки Тетяна Микитчук;
Кращий творчий колектив - інструментальний ансамбель "QUINT MIX";

Краща продукція для людини - Фармацевтична фабрика НПО "ЭЛЬФА";



Кращий залізничник - складач поїздів станції Коростень-Подільський ВП Коростенської дирекції залізничних перевезень Валентин Гаєвський;

Кращий працівник комунальних служб - начальник дільниці по ремонту теплових мереж КП "Теплозабезпечення" Ігор Алексєєв;

Кращий працівник торгівлі, сфери обслуговування та громадського харчування - директор комбінату громадського харчування Коростенської райспоживспілки Ганна Ущапівська;

Сервіс року - "Форсаж" приватний підприємець Сергій Мещеряков;

Краще підприємство - трубний завод "Трубосталь";

Кращий керівник установи, організації - директор ЗОШ №2 Оксана Кузнєцова;

Гордість міста в малому бізнесі - "АЛЬФА" Наталя Ходаківська;

Олімп трудової слави - Іван Максименко директор "Автосвіт ЛТД" 
та Савчук Микола Миколайович вчитель ЗОШ №2;

Краща трудова династія - династія медичних працівників Волківських;
  
Майстер своєї справи - підприємець коваль Михайло Сингаївський;

Олімп пароолімпійського суддівства - вчитель фізичного виховання міського колегіуму Світлана Мороз;




 У номінації «Дбайливий господар»     
“Дбайливий господар ”: 
Серед приватних будинків - Людмила Венгловська, вул. Залізнична, 22;

- Серед підприємств, установ, організацій - кафе Мисливська Ялинка;
  

 У номінації  «Нове імя року»  

Наукова надія міста - учениця 11 класу ЗОШ №2 Ольга Зіневич;

Спортивна надія міста - срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів Олексій Кухарчук;
Творча надія міста - керівник гуртків центру позашкільної освіти Наталя Дідківська;

Промислова надія міста - Коростенська лісопильна холдингова компанія голова правління  David Koenigshofer (зять Леоніда Юрушева)


 У номінації «Успіх року»    
Спортивна гордість міста - клуб Карате-до "СКЕЛЯ" керівник Володимир Зеленов;

Творча гордість міста - народний вокальний ансамбель "Кришталеві роси";

Фаворит успіху - футбольний клуб "СК" президент клубу Ігор Хошаба, виконавчий директор Анатолій Довгалюк, тренер Анатолій Журавський;


Попередня новина
Наступна новина