20 лют. 2017 р.

Священник в Коростенському районі отруїв понад 20 школярів неякісними продуктами

У загальноосвітніх школах сіл Васьковичі та Михайлівка Коростенського району отруїлося понад 20 школярів. Причиною отруєння стали неякісні продукти харчування, постачальником яких є структури настоятеля Васьковицького храму Коростенського району Володимира Баса.
Як виявилося, забезпечує харчування в обох школах настоятель Васьковицького храму, депутат Коростенської райради Володимир Бас.
Саме йому належить кафе “Веселка” у Васьковичах, відоме тим, що в ньому школярам дають “під запис” алкогольні напої. Безпосередньо в кафе працює Роланд Нікогосян та його цивільна дружина – вони обидва не оформлені офіційно, проте Коростенська ДФС на це закриває очі. Усі працівники кафе працюють без санітарних книжок, що раніше вже  було виявлено комісією.
Працівники розвозить їжу по школах та садочках. Їжа стоїть в “мікроавтобусі” на підлозі у контейнерах та кастрюлях, без дотримання жодних санітарних норм.
Жодних документів щодо походження м’яса просто не існує. Отруєння, за словами лікарів, відбулося саме через м’ясопродукти.

Сам священник не боїться ситуації з отруєнням дітей, адже статус депутата районної ради дозволяє “повирішувати” всі питання у санепідемстанції, поліції Коростенського району та в прокуратурі.

Колеги Володимира Баса по Коростенській райраді дану ситуацію не коментують, мовчать, розголос цього питання намагається “зам’яти” влада Коростенського району.
 Підготовлено за інформацією місцевих ЗМІ.
Попередня новина
Наступна новина