19 січ. 2017 р.

У Коростенців з'явиться ще один депутат в Житомирській обласній раді

Депутат Житомирської обласної радиголова фракції УКРОП Рустам Раупов склав депутатський мандат тавийшов із політичної партії «Українське обєднання патріотів – УКРОП».
«Йду без бруду, не жалкуючи ні про що, багато чого вдалося зробити для людей, а це – найголовніше. Рішення для мене було непростим, але причини – об’єктивні», – написав на своїй сторінці в Facebook Рустам Раупов.
Житомирська обласна парторганізація «Українське обєднання патріотів – УКРОП» дякує за плідну співпрацю табажає Рустаму Раупову нових звершень у громадсько-політичному житті Житомирщини та України.
Нагадаємо, на засіданні фракції УКРОП депутати Житомирської обласної ради одноголосно ухвалили рішення призначити Наталію Кокітко тимчасово виконуючою обов’язки голови фракції.
Наступним у списку кандидатів у депутати до Житомирської обласної ради від політичної партії УКРОП є нинішній депутат Коростенської міської ради Сергій Володимирович Грищенко, який вже невдовзі приступить до виконання обов’язків депутата обласної ради.
А в сесійну залу Коростенської міської ради має зайти Цибуля Ольга Миколаївна, яка є наступною у списку кандидатів від УКРОПу до міської ради. Ольга Миколаївна 1980 року народження, працює старшою медичною в ТОВ "МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР АСКЛЕПІЙ ПЛЮС".

Підготовлено за матеріалами: ukrop.com.ua, цвк, мережі facebook 
Попередня новина
Наступна новина