13 січ. 2017 р.

Перевізники міських маршруток звернулися до міської ради з проханням підняти вартість проїзду

Про це повідомляє Коростень TV. Нагадаємо, що з початку минулого року пільговики усіх категорій мали право на безкоштовний проїзд – безкоштовні рейси маршруток діяли з 08.30 до 09.30 і з 14.30 до 15.30. Замість цього в 2017 році у міському транспорті з'явилося 2 пільгових місця, але, щоб ним скористатися, пільговик мусить оплатити 50 % вартості проїзду.

В міській раді так аргументують рішення змінити правила пільгового проїзду:
"Рішенням міської ради, в грудні місяці було передбачено мільйон гривень коштів міського бюджету на перевезення пільгових категорій громадян. Але, лише на перший погляд здається, що ця сума є великою, а якщо її поділити на кількість рейсів, які виконуються, на кількість пасажирів, які перевозяться, то вона досить не значна. Тому ми вирішили відійти від системи перевезення з одним безкоштовним місцем, зробити їх два, але за піввартості", - поінформувала начальниця відділу місцевого економічного розвитку Наталія Лискова.

За її словами, пільгові рейси, які здійснювалися минулого року, були ініціативою перевізників, і з міського бюджету кошти на них не виділялися. Також у міській раді повідомляють, що з 1 березня вартість проїзду в автобусах міста зросте. Поки ще ведуться розрахунки, втім цифра може сягнути 6 гривень. Аргументують це збільшенням цін на паливно-мастильні матеріали, автозапчастини і підвищенням заробітної платні. Проте, йде мова і про запровадження так званих зональних тарифів, розповідає Наталія Лискова:
"Ми хочемо розглянути можливість запровадження зонального тарифу. Тобто, ми маємо зараз такі розрахунки, що на коротших маршрутах вартість проїзду може бути меншою, адже йдуть менші затрати і витрачається менше пального".
Попередня новина
Наступна новина