27 січ. 2017 р.

Древлянська земля стала "меккою" для екс-регіоналів: Олександр Клименко провів зустріч з жителями Коростеня

Голава партії «Успішна країна» Олександр Клименко провів зустріч з жителями Коростеня за прикладом свого шефа через скайп зв'язок. В процесі дискусії було піднято питання чорнобильців, реформи ЖКГ, економічного розвитку, податкової політики, збройного конфлікту на Донбасі.
Олена Орлова
Зустріч відкрила голова виконкому Житомирського осередку партії Олена Орлова та волонтер партії в м. Коростень Ольга Огородник (пенсіонер Коростенської ОДПІ). Вони відзвітували про виконану роботу і озвучили плани на майбутнє. У зустрічі взяло участь близько 130 осіб.
Ольга Огородник

Коментуючи ситуацію з приводу скасування пільг для ліквідаторів аварії на ЧАЕС, лідер партії заявив: «По-перше, навіть якщо наслідки аварії для Коростеня і десятків інших міст ослабли - це не означає, що їх потрібно позбавити підтримки. Тому що інвестори, додаткове фінансування і робочі місця не прийдуть сюди помахом руки і за один день. По-друге, що стосується ліквідаторів наслідків аварії – мова йдеться про справедливі і заслужені пільги, зароблені людським подвигом. А у подвигів немає терміну давності».
Під час спілкування Олександр Клименко заявив, що злочинні тарифи - це фатальна помилка влади. Глава «Успішної країни» нагадав, що газ українського видобутку поставляється в будинки громадян за цінами імпортного палива.
Не оминули увагою і умови подальшого кредитування від МВФ. «Ліквідація спрощеної системи оподаткування - це умова подальших кредитів МВФ. Як і підвищення пенсійного віку. Як і щоквартальний перегляд цін на газ. Тому що ні МВФ, ні самій владі не потрібна сильна Україна. Ми потрібні слабкими. Щоб українцям можна було заплатити по 20 доларів і відправити на чуже виробництво крутити гайки. А оптимально - ще й зробити нас і наших дітей безграмотними», - зазначив Олександр Клименко.
Традиційно на зустрічі було порушено питання відновлення миру на Донбасі. Політик зазначив, що для завершення військового конфлікту на Донбасі важливо мати політичну волю і перестати використовувати війну як ширму для отримання благ. Нинішня влада не зацікавлена в цьому, оскільки отримує значні дивіденди і багатіє з кожним днем збройного протистояння.
У процесі дискусії також було піднято питання виплати студентам стипендії, як соціальної, так і за підсумками успішності. Відзначено важливість своєчасної допомоги і підтримки молоді України, з метою зниження загрозливої міграції молодих фахівців. Глава партії акцентував увагу на важливості отримання якісної і сучасної освіти і анонсував освітній проект Школа молодих лідерів «Альтернатива є. Шлях до успіху».
Нагадаємо, що відео-зустріч відбулася в кафе "Новинка" м. Коростень.
Попередня новина
Наступна новина