23 січ. 2017 р.

Керівництво Коростенського району готує об’єкти медицини до оренди та приватизації Іван Камінський дописує на своїй сторінці в facebook.

В Державі Україна на прикладі Коростенського району запущено, системно з юридичної площини, складний процес відчудження та оренди цілісних майнових комплексів, майна комунальної власності, що закріплене на правах оперативного управління за комунальним закладом «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради».
Керівництво району, прикриваючи свої дії реформуванням медицини, дефіцитом коштів державної медичної субвенції, штучною заборгованістю по захищеним статтям видатків (існування заборгованості по фонду оплати праці і нарахуванню на заробітну плату, існування заборгованості по оплаті за централізоване теплозабезпечення та електрозабезпечення одночасно із здійсненням видатків на капітальне будівництво та реконструкцію, поточні ремонти) - це об'єднання співучасників, які розрізняються між собою за характером виконуваних ролей, користуючись службовим положенням, а інколи і перевищуючи його мають на меті корисні цілі (просування по службі, вирішення кадрових питань для інших осіб та ін..).
 

Керівництво району та куратори фінансово-політичної еліти є співучасниками, серед них виконавці, організатори, підбурювачі та посібники. Всі співучасники злочину є виконавцями, спостерігається співучасть з розподілом ролей, співучасники виконують у цьому злочині різні функції: один - виконавець, другий - посібник, третій - підбурювач і т.д. Має місце розподіл ролей - один або кілька з них - виконавці, інші -- підбурювачі, пособники і т.п.
Місцева влада та керівництво медицини лишили громадян конституційного права на охорону здоров'я, медичну допомогу та не створили умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. «Холоднокровно» готують об’єкти медицини до оренди та приватизації. Жителі міста Коростень та Коростенського району стурбовані фактом руйнації закладів медицини та чітко називають нових власників. Це державний злочин, злочин проти Української Нації та Держави Україна. Сподіваюсь на підтримку Президента України, урядовців, депутатів ВРУ, колег, представників ЗМІ, пересічних громадян, яким не байдужий стан справ в медицині та у Державі Україна.
Джерело: facebook.com/likar.kaminskiy
Попередня новина
Наступна новина