18 січ. 2017 р.

В Коростені дітям з малозабезпечених сімей подарували Різдвяну казку

17 січня 2017 року в Палаці культури ім. Т. Шевченка відбулося театралізоване свято «Подаруй дитині Різдвяну казку» для дітей з малозабезпечених сімей та дітей-інвалідів.
Десять років тому за підтримки Коростенського міського голови Володимира Москаленка такий захід започаткувала Молодіжна міська рада (голова Олександр Білошицький). В послідуючі  роки до організації даного заходу приєдналися Древляни  ХХІ століття (голова Андрій Костриця) та Жіночій клуб "Стиль Життя" (голова Валентина Вигівська).
Зі словами вдячності організаторам дійства та вітаннями зі святами, до присутніх звернувся міський голова Володимир Москаленко та вручив грамоти меценатам данного свята : керівнику оздоровчого комплексу «Древляночка» Сергію Слобожанюку та  нашому земляку Олександру Пруднікову.
Всі присутні отримали масу задоволення від вистави та конкурсів які провів колектив Будинку науки та техніки станції Коростень БКЗ (керівник Марина Авраменко).
 На завершення свята сімдесят діточок від організаторів отримали новорічні подарунки, іграши, альбоми  та солодку вату.

Голова Молодіжної міської ради Олександр Білошицький подякував всім, хто долучився до даного заходу та тим хто протягом десяти років допомагає організовувати проведення акції «Подаруй дитині різдвяну казку».Попередня новина
Наступна новина