28 січ. 2017 р.

Інформація про можливе закриття онкологічного диспансеру не відповідає дійсності

1grom2Останнім часом деякі видання активно поширюють інформацію головного лікаря Житомирського обласного онкологічного диспансеру Бориса Гулі про закриття даної установи. "Щоб  уникнути подальшого розголосу  офіційно повідомляю - дана інформація не відповідає дійсності .
Так, 12 січня дійсно проходила нарада у голови обласної державної адміністрації Ігоря Гундича, де обговорювались можливі шляхи вирішення проблемних питань по онколікарні. На сьогодні, жодних рішень по закладу не приймалось. Але хочу запевнити усіх – мова про закриття взагалі не йде.
В планах обласної ради створити максимально сприятливі умови для лікування хворих та роботи лікарів в обласному онкологічному диспансері. Яким шляхом підемо – це будуть вирішувати спеціалісти.
Наголошую - будь-які дії, що стосуються спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області не приймаються без попереднього розгляду постійними депутатськими комісіями та сесією обласної ради.
Тому я звертаюсь до представників ЗМІ – не поширюйте  неправдиві чутки,перевіряйте кожне слово, яке публікуєте. Адже  в гонитві за сенсацією ви граєте на почуттях людей" - Володимир Ширма.
Джерело: zt.gov.ua
Попередня новина
Наступна новина