27 січ. 2017 р.

У водійських правах можуть з'явитися нові категорії

У водійських правах можуть з явитися нові категорії

Водії категорії В зможуть користуватися своїм посвідченням 15 років, а от водії категорії С і D - тільки 5 років.

У другій половині цього року в МВС збираються подати на розгляд комітету Верховної Ради законопроект, який запровадить у водійських посвідченнях додаткові категорії.
"Термін їхньої дії складе від 5 до 15 років залежно від категорій. Таким чином, водії категорії В зможуть користуватися своїм посвідченням 15 років, а ось водії категорії С і D - тільки 5 років", - повідомили виданню в прес-службі відомства.
Після завершення їхнього терміну дії водій повинен буде пройти медичний огляд для перевірки психофізичної відповідності.
"Крім того, для підвищення рівня захисту від підробок у нових посвідченнях водія планується встановлення мікрочипа", - сказав керівник головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.
Опрацьовується також питання щодо підтвердження практичних і теоретичних навичок водіїв, щоправда, це стосуватиметься винятково профільних категорій.
"Ми в цілому працюємо над системою змін у площині отримання посвідчення водія - це розробка нових екзаменаційних білетів, встановлення фото- і відео-фіксації під час здачі іспитів", - сказали в МВС.
Тим часом, днями повідомлялося про скасування медогляду для отримання прав.
Попередня новина
Наступна новина