30 січ. 2017 р.

У Коростені відбувся семінар-тренінг "Електронні інструменти в руках активної громади як механізм"


"28 січня у приміщенні конференц-зали виконавчого комітету Коростенської міської ради відбувся семінар-тренінг "Електронні інструменти в руках активної громади як механізм", ініціатором та співорганізатором якого виступила Леся Грищенко та Олександр Грищенко.
У семінарі приймала участь активна громадськість міста: представники громадських організацій, журналісти, приватні підприємці, звичайні громадяни та представники влади.
Потреба у проведенні подібних заходів є сьогодні вкрай необхідною, адже за результатами останніх досліджень Україна займає 131 місце в рейтингу індексу сприйняття корупції.
Саме корупція заважає нашій країні жити і розвиватися.
Вплинути на ситуацію може лише активна громадськість за допомогою, в тому числі, електронних інструментів.
Організатори сподіваються, що отримана інформація допоможе слухачам семінару у подальшій громадській, політичній, професійній діяльності.
Співорганізаторами та лекторами проекту були Sergey Yatsyk , кандидат філософських наук, проектний менеджер ГО «Молодіжна фундація європейських ініціатив», м.Житомир та Владимир Боровков, голова ГО «Агенція регіонального розвитку», депутат Коростенської міської ради, м.Коростень.
Повідомляє на своїй соціальній сторінці Фейсбук Леся Грищенко депутат Коростенської міської ради.
Попередня новина
Наступна новина