15 січ. 2017 р.

900 га під видобуток бурштину в Овруцькому районі

Прокуратура Житомирської області, вступивши у розгляд справи на захист інтересів територіальної громади, спільно із Житомирської обласною радою довели у суді незаконність позовних вимог приватного підприємства про  визнання неправомірним та скасування рішення органу місцевого самоврядування.
    Йдеться про те, що до Житомирської обласної ради надійшло звернення ТОВ "Компанія "Надра Галичини" про надання погодження на одержання спецдозволу на користування надрами з метою дослідно-промислової розробки родовища корисних копалин загальнодержавного значення – бурштину на території Тетерівської ділянки орієнтовною площею понад 900 га, що в Овруцькому районі.
    Проте органом місцевого самоврядування прийнято рішення про відмову у наданні такого погодження, з чим приватна компанія не погодилася та звернулася до суду про визнання його неправомірним та скасування.
    Житомирський окружний адміністративний суд позицію прокуратури та обласної ради визнав обґрунтованою та відмовив ТОВ "Компанія "Надра Галичини" у позові.
    Таким чином, суд визнав законним рішення Житомирської обласної ради.

Автор: Прес-служба прокуратури Житомирської області
Попередня новина
Наступна новина