20 груд. 2016 р.

Діти бійців ДСНС та малюки, які мешкають у радіаційно забруднених зонах, отримали подарунки від благодійників

S2410078.JPGНародицький та Овруцький райони найбільше потерпіли внаслідок аварії на ЧАЕС. На їх території розташовані усі 4 зони радіаційного забруднення. Проте саме тут високі показники народжуваності. А відтак і в сім’ях рятувальників, які несуть службу у забрудненій зоні, щороку нове поповнення.
19 грудня діти пожежних пришли на робочі місця своїх батьків до 12-ї пожежно-рятувальної частини, що у м. Овруч та 14-ї частини, що в смт Народичі. Тут на них чекав сюрприз – з подарунками в гості приїхали працівники Управління ДСНС в області, а також керівники благодійних організацій, які опікуються чорнобильськими проблемами – директори благодійних фондів «Пожежні Чорнобиля» Борис Чумак та «Заложники Чорнобиля» Євгенія Дончева. До речі, Борис Чумак – полковник у відставці, з 1980 по 1996 рік очолював пожежну охорону області, а після аварії на ЧАЕС опікувався безпекою радіаційно забрудненої зони. Нині ж, працюючи в Управлінні ДСНС, вже на громадських засадах переймається проблемами тих, хто тут служить та їхніх сімей. Тому сьогодні він передав дітям від святого Миколаю, у першу чергу, вітаміни, що вкрай необхідні для повноцінного розвитку дитячого організму та підвищення імунітету в умовах сучасної екології.
Така допомога дітям надається постійно, зокрема і завдяки вагомій фінансовій підтримці японської громадської організації «Чорнобиль-Тюбу». Взаємодіючи з житомирськими благодійними фондами «Заложники Чорнобиля» та «Пожежні Чорнобиля», вони вже друге десятиліття допомагають пожежним-ліквідаторам, дітям та медичним установам у подоланні наслідків аварії на ЧАЕС, в оздоровленні населення і забруднених земель Народицького та Овруцького країв у вирішенні соціальних питань.
У подарунок від благодійників дітлахи отримали також солодощі. Малюки, в свою чергу, подякували гостям і сказали, що будуть чекати їх в наступному році. Крім того не залишились і поза увагою і вихованці дитсадка «Сонечко» с. Гладковичі та учні Овруцької загальноосвітньої школи №3..
Борис Чумак та Євгенія Дончева побажали народичанам та овручанам, щоб з наступного року в їх районах була лише чиста земля, аби дітки вільно дихали та не хворіли.
S2410071.JPG
S2410117.JPGS2410134.JPG
S2410153.JPGS2410177.JPG
УДСНС Україниу Житомирській області

Попередня новина
Наступна новина