7 груд. 2016 р.

Учасники АТО. Діти. Волонтери.


2 грудня 2016 року до Коростенського міського ліцею (ЗОШ № 6) в     3-Б клас запросили учасників АТО м. Коростень разом з соціальним педагогом Вікторією Обиход на виховну годину присвячену розповіді дітям про АТО.
 Діти розпитували їх про події, які відбуваються на сході країни, дуже пишались патріотизмом та героїзмом гостей, розглядали з захопленням бойовий прапор,котрий воїни принесли з собою.
Співали для них пісні, розказували вірші, подарували малюнки, а також попросили передати листи та листівки воїнам-побратимам, які ще не повернулись додому. Одна з учениць 3-Б власними руками пошила прапорець, інша учениця подарувала ляльки-мотанки.
Наших захисників дуже розчулила ця зустріч, вони вдячні за теплий прийом та подарунки. Діти приділили увагу учасникам АТО, обнімали та цілували їх, адже вони є прикладом сили, мужності, нескореності для підростаючого покоління. Своїм героїзмом наголошують на безмежній любові до своєї рідної неньки України, своїми діями та сміливістю запевняють, що  варто її захищати і відстоювати свободу нації – українців. Всі як один учасники АТО бажають лиш одного щоб кожна дитина росла щасливою, а вже про мир подбають вони – наші воїни.
Того ж дня діти вже старших класів в актовому залі влаштували концерт для учасників АТО, з метою привітати їх зі святом 6 грудня, Днем збройних сил України. Хоч і раніше, але було дуже приємно всім присутнім колишнім військовослужбовцям почути слова шани та відчути себе потрібними.
4 грудня 2016 року під час зустрічі групи само- та взаємодопомоги «Гуртом легше» в Центрі соціально-психологічної реабілітації м. Коростень,  який працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції , захисники привітали волонтерів з їх святом (5 грудня Міжнародний день волонтера).
Подякували за їх доброту, сміливість, чесність, патріотизм, безвідмовність та безкорисливість, і вручили їм подарунки.
Також на зборах привітали іменинників, це вже стало доброю традицією Групи «Гуртом легше».
Запрошуємо всіх відвідати групу само- та взаємодопомоги «Гуртом легше»  зустрічі якої відбуваються кожної неділі о 13:00,  ми на Вас чекаємо! тел. (04142)2-23-66.
Передає фахівець зі зв’язків
з громадськістю та пресою
Паламарчук Л.М
Попередня новина
Наступна новина