15 груд. 2016 р.

Благодійники з Японії допомагають учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

S2370032.JPGНа Житомирщині з тижневим візитом перебуває делегація з Японії – члени японської благодійної організації «Чорнобиль-Тюбу» та гості з мерії м. Мінамісома, розташованого неподалік АЕС «Фукусіма-1».
З рятувальниками Коростенщини їх поєднує тривала співпраця у наданні медичної допомоги пожежним, які брали участь у подоланні наслідків аварії на ЧАЕС та особовому складу підрозділів ДСНС, які нині несуть службу на радіаційно-забрудненій території.
13 грудня гості завітали до медико-санітарної частині Управління ДСНС Житомирщини та вручили лікувальному закладу дарчий сертифікат на отримання кардіографа вартістю 38 тисяч гривень для своєчасної діагностики серцевих захворювань. Сам апарат надійде до медичного закладу від вітчизняного виробника на початку наступного року.
Рятувальникам 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Коростень друзі з Японії передали від колег-вогнеборців з міста Мінамісома пожежну каску. Вона поповнила експозицію з 26 пожежних касок з різних країн, яка роками наполегливо збиралися керівництвом підрозділу, як символ справжньої дружби та єднання усіх пожежних світу.
Не залишилися поза увагою і діти рятувальників, вихованці Народицького дитсадка та школи. Для них гості привезли новорічні листівки від однолітків з Японії, подарунки у вигляді іграшок, закладинок та орігамі.
А для гасіння пожеж у зоні радіаційного забруднення благодійники подарували лісникам Народицького спеціалізованого лісового господарства 10 пожежних ранців, за допомогою яких можна швидко ліквідувати незначні загоряння лісової підстилки та локалізувати пожежу у місцях, куди не може дістатися пожежний автомобіль.
14 грудня члени делегації зустрінуться із самими ліквідаторами аварії на ЧАЕС в Управлінні ДСНС України у Житомирській області та вшанують пам'ять загиблих.
 S2370056.JPG
S2370046.JPGS2370061.JPG
S2370099.JPGS2370171.JPG
IMG_5657.JPGIMG_5659.JPG
УДСНС України
у Житомирській області
Попередня новина
Наступна новина