29 груд. 2016 р.

Прокуратура заявила позов про припинення неправомірної оренди шкільного приміщення в Коростені приватним підприємецем

Коростенською місцевою прокуратурою заявлено позов про визнання недійсним договору оренди частини нежитлового приміщення, укладеного між відділом освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради та приватним підприємством.
    Установлено, що відділом освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради у серпні 2007 укладено неправомірний договір оренди нерухомого майна з місцевим приватним підприємством.
    Зокрема, приватному підприємству передано у строкове платне користування комунальне окремо визначене майно, а саме: нежитлове приміщення площею 41,5 кв.м. вартістю понад 70 тис грн Коростенської загальноосвітньої школи з метою використання для функціонування школи з підготовки водіїв автотранспортних засобів.
    Такий договір порушує вимоги ч.5 ст.63 Закону України "Про освіту", відповідно до якої,  об'єкти освіти і науки, що фінансуються з бюджету, а також підрозділи, технологічно пов'язані з навчально-виховним процесом, не підлягають приватизації, перепрофілюванню або використанню не за призначенням.
    На даний час позов перебуває на розгляді у господарському суді Житомирської області.

Автор: Прес-служба прокуратури Житомирської області
Попередня новина
Наступна новина