3 груд. 2016 р.

НА ОВРУЧИНІ ПРАВООХОРОНЦІ ЗАТРИМАЛИ МІСЦЕВИХ КОПАЧІВ-НЕЛЕГАЛІВ

Четверо чоловіків були затримані поліцейськими на під час спроби видобутку сонячного каміння в Овруцькому районі. На місці події вилучені мотопомпа та інше знаряддя незаконної діяльності. Розпочато кримінальне провадження.
30 листопада до Овруцького відділення поліції надійшло повідомлення про невідомих чоловіків, які у лісі поблизу с.Коптівщини організовують незаконну копальню. 
У лісосмузі прибулі працівники слідчо-оперативної групи помітили бригаду з 4 чоловіків, які за допомогою мотопомпи намагалися розмивати ґрунт та видобувати дорогоцінне каміння. З місця події були вилучені мотопомпа, пожежні рукави та інше знаряддя. 
Для подальшого з’ясування обставин затримані старателі були доставлені до відділення поліції. Усі вони жителі Овруцького району віком від 24 до 49 років. 
Відповідна інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.15 ч.2 ст.240 (Замах на вчинення порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. Розпочаті відповідні кримінальні провадження.
За чинним законодавством подібні протиправні дії караються значними сумами штрафів (від 400 до 700 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) або обмеженням чи позбавлення волі на строк до 3 років.
Робота правоохоронців з протидії та попередження незаконного видобутку корисних копалин, у тому числі й бурштину, на Житомирщині триває і надалі.
Попередня новина
Наступна новина