16 груд. 2016 р.

ПРООН в місті Коростень

В рамках Угоди про партнерство міжПРООН в місто Коростень завітала делегація з міста Малин

13 грудня 2016 року в рамках Угоди про партнерство між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй та містом Коростень в компоненті розвитку міст Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який фінансується Європейським Союзом, співфінансується та впроваджується ПРООН, наше місто відвідала делегація із міста Малина, до складу якої входили представники управління житлово-комунального господарства Малинської міської ради, голови правлінь ОСББ міста Малина та ЗМІ.
Зустріч була організована координаторами проекту в Житомирській області Оксаною Краплич та Георгієм Федоруком.
В роботі круглого столу з нашого боку взяли участь секретар міської ради Володимир Вигівський, заступник міського голови Леонід Якубовський, голова Асоціації ОСББ Марина Бовкунова, муніципальні координатори Ганна Бабська та Сергій Стужук, голови ОСББ м. Коростеня та представники ЗМІ.
На початку зустрічі гостей привітав секретар міської ради В. Вигівський, який розповів про досвід співпраці нашого міста з різними міжнародними організаціями, в тому числі і з Проектом ЕС/ПРООН.
Координатори проекту розповіли про Програму розвитку ООН, яка в Україні співпрацює з 24 областями, 201 районами. 800 сільськими радами і 25 містами та про заходи, які впроваджувались за підтримки ПРООН в населених пунктах Житомирської області та зокрема в місті Коростені.
Під час зустрічі гості мали можливість поспілкуватись з головами правлінь ОСББ нашого міста, які стали учасниками Проекту в 2015 та 2016 роках, ознайомитись із станом та результатами впровадження їх мікропроектів. Голови правлінь ОСББ нашого міста ділились своїм досвідом співпраці з Проектом, розповідали про проблеми і досягнення.
В ході зустрічі присутні розглядали можливості співпраці в подальшому, обговорювали можливі спільні плани на наступний рік.
Джерело: korosten.in.ua
Попередня новина
Наступна новина